ABB-nin Müşahidə Şurası növbəti iclasını Şuşada keçirib.
Bankın İdarə Heyəti ilə birgə Şuşadakı “Qarabağ” otelinin konfrans zalında təşkil edilmiş toplantıda Bankın cari inkişaf strategiyasının icrasına baxılıb, əldə olunmuş nəticələr dəyərləndirilib. İclasda ABB-nin 2022-2025-ci illər üzrə yeni strateji hədəfləri də təqdim olunub. Növbəti strateji dövrə dair məsələlərin müzakirəsi aparılıb.
ABB-nin Müşahidə Şurasının sədri Şahmar Mövsümov bildirib: “Torpaqlarımızın azad edilməsi ilə Azərbaycanın yeni inkişaf mərhələsi başlanıb. Bu ərəfədə ABB-nin yeni strategiyasının da Şuşa şəhərində müzakirəsi xüsusi önəm kəsb edir”.

A meeting of the IBA Supervisory Board was held in Shusha
The implementation of the Bank's current development strategy was reviewed and the results were evaluated at a meeting organized in the conference hall of the Karabakh Hotel in Shusha together with the Bank's Management Board. The new strategic goals of the IBA for 2022-2025 were also presented at the meeting. The issues of the next strategic period were discussed.
Chairman of the IBA Supervisory Board Shahmar Movsumov said: “With the liberation of our lands, a new stage of development of Azerbaijan has begun. On this eve, the discussion of the new strategy of the IBA in Shusha is of special importance.